SORULARINIZA CEVAPLAR

YORUM YAZARAK

1 -yelek örneğini çok beğendim elinize sağlık örneğin sayılarını ve kaç yaş grubu olduğunu belirtirmisiniz şimdiden teşekkür ederim.

PEMBE BEBEK YELEĞİNİN İLMEK SAYILARINI SORAN İZLEYİCİME CEVAP;

http://e1y3.blogcu.com/ilmek-sayilari-4/9157286

Bebek yeleğinin açıklaması vediğim linke tıklarsanız görürsünüz.Ayrıca 2-3 yaşa kadar olur.Bu ördüğünüz ipin kalınlığıylada ilgili ince iple örerseniz küçük, kalın iple örerseniz büyük olur.

 

2 - lifmatik bende aldım denilen şekilde ipleri kasnağa doladım fakat düğüm aşamasına geldiğimde yapamadım,yardımcı olursanız çok sevinirim..

LİFMATİK İLE İLGİLİ SORU SARAN İZLEYİCİME CEVAP;

GEREKLİ ATKILARI ATIP İPİ LİFMATİĞE DOLADIKTAN SONRA, EN SONUNDA ELİNİZDEKİ İĞNEDEKİ İPİ BAŞLANGIÇ NOKTASINA SABİTLEYİP HER BİR BAĞLANTIYA ÇARPI ŞEKLİNDE GEÇİRİP BAĞLAYARAK KOPARMADAN İLERLEYEREK HER BAĞLATIYI ÇARPILAR İLE BAĞLAMANIZ GEREKİYOR.

 

3 - aliye hanım ben daha öncede yardımınızı istemiştim sizd sağolun yardım ettiniz başlamasını ve düz örgü olan kısmını yaptm fakat ajur modeline gelince artırma yapamadım yardımcı olursanız sevinirim

HANGİ ŞİŞ DANTELİNDEKİ ARTIRMAYI SORUYORSUNUZ ANLAMADIM LİNK VERİRSENİZ YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞAYIM.

 


SEVGİLİ DOSTLARIM; İSİMLERİNİZ YORUMLARINIZA YAZMADIĞINIZ İÇİN SİZLERE İSİMLERİNİZLE HİTAP EDEMİYORUM. LÜTFEN BİR DAHAKİ SORULARINIZI İSİMLERİNİZLE BIRAKIRSANIZ DAHA KOLAY YARDIM EDEBİLİRİM.

 

BİRDE UZUN ZAMANDIR BU SAYFAMDAN PAYLAŞIMDA BULUNAMADIM VİDEO EKLEMEK İSTEDİM FAKAT OLMADI.BU VİDEOLARI FACE BOOK TAN DAHA KOLAY YAYINLIYOR VE PAYLAŞIYORUM.

ORADAKİ ADRESİMİN LİNKİNİ VERİYORUM ORAYADA BEKLERİM.

 

www.facebook.com/aliye.esgin1

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !